WYSZUKAJ WEDŁUG NAZWY

 

  +48 500 14 18 11

projektydomowzbali@gmail.com

 

Baza wiedzy - Aktualności

 

"Dom z bali nie tylko w górach"
2019-02-20

Wiele zależny od rejonu budowy, zabudowy w naszej okolicy, tradycji budowy na danym terenie. Najwięcej ma do powiedzenia architekt. Umiejętnie łącząc drewno, szkło, kamień i inne nowoczesne materiały może dać naprawdę wyjątkowy efekt.

 

Coraz częściej inwestorzy decydują się jednak na tradycyjny, folklorystyczny domek z bala. Nic nie stoi na przeszkodzie aby wybudować dom w tradycyjnym stylu (góralskim, kaszubskim, mazurskim lub innym) zastosować nowoczesne rozwiązania w zakresie ekologi, wykończenia oraz  wentylacji.

 

Planując budowę domów z bali możemy zdecydować się na jeden z trzech systemów:

-  ściana z bali prostokątnych,

-   ściana z bali okrągłych z dociepleniem,

- system podwójnej ściany zewnętrznej z wypełnieniem między balami drewnianymi izolacją cieplną (np. z włókien celulozowych).

 

Zachęcamy do wybory gotowego projektu z naszej oferty. Jeżeli jednak nie znajdziecie Państwo projekt, który spełnia Wasze oczekiwania zachęcamy do przesłania nam wytycznych. przygotujemy ofertę na projekt indywidualny. Szacunkowy koszt projektu o pow. około 100m2 wynosi 4500zł brutto w wersji. Cena 4500 brutto nie uwzględnia instalacji wewnętrznych.

W projekcie jako podstawowe źródło energii zostanie przewidziane ogrzewanie elektryczne. Dodatkowo zaprojektujemy kominek jako alternatywne źródło energii. W podanej cenie przewidziane są schematy wszystkich instalacji wewnętrznych. Za dodatkową opłatą (około 1.500zł) dołączymy do projektu szczegółowe projekty instalacji.

 

Przed zakupem projektu warto skonsultować się ze sprawdzonym wykonawcą. Podpowie nam jaki jest szacunkowy koszt budowy domu. Zachęcamy do zadawania pytań sprawdzonej firmie  pana Krzysztofa Olewińskiego: www.superdomyzbala.pl Zobacz wycenę wykonaną przez firmę  "SUPER domy z bala"

 

 


 

Projektujemy osiedla!


Myślisz o budowie osiedla domów z bali? Świetnie trafiłeś. Wspólnie zadbamy, abyście Państwo wybrali odpowiedni projekt z naszej oferty projektów gotowych. Jeżeli jednak żadne projekt nie będzie spełniał Waszych wymagań, przygotujemy projekt indywidualny.

 

Zapraszamy do zadawania pytań !

osiedla domów z bali

 

 

Z niezwykłą przyjemnością pragniemy zaprosić do wizyty na naszej nowej witrynie internetowej.

Udostępniliśmy Wam nowy portal tematyczny ukierunkowany wyłącznie na DOMY Z BALI DREWNIANYCH.

Mamy nadzieję, że nasza witryna spełni Państwa oczekiwania a przejrzysta struktura jak i czytelne menu ułatwią wyszukanie odpowiedniego projektu.
W przypadku jakichkolwiek uwag do strony oraz projektów bardzo prosimy o kontakt.