ALEXANDRIADom z bali drewnianych

Odbicie lustrzane:
Cena:
2 800,00 zł 2 700,00 zł
Gwarantujemy:
Charakterystyki energetyczne Charakterystyki energetyczne Gwarancja najniższej ceny Gwarancja najniższej ceny Najwyższa jakość opracowania, zgodność z normami Najwyższa jakość opracowania, zgodność z normami Wysyłka gratis Wysyłka gratis Zestawienie materiałów, bezpłatna zgoda na zmiany Zestawienie materiałów, bezpłatna zgoda na zmiany
Karta katalogowa:

Drewniana wersja domu ALEXANDRIA to nowoczesność i tradycja. Z tego połączenia otrzymujemy zupełnie nową jakość i nowe trendy. Dom dla osób ceniących ekologiczne materiały i unikalny, ale nie...

Czytaj więcej

Opis projektu
Rzuty i przekroje

Opis projektu

Drewniana wersja domu ALEXANDRIA to nowoczesność i tradycja. Z tego połączenia otrzymujemy zupełnie nową jakość i nowe trendy. Dom dla osób ceniących ekologiczne materiały i unikalny, ale nie ekstrawagancki szyk. Stylistyka budynku jest uniwersalna i sprawdzi się na terenie całego naszego kraju.

Dom składa się z parteru, na który składają się sypialnia gospodarzy z garderobą oraz wydzieloną łazienką, dwa pokoje sypialne, bardzo przestronny salon połączony z kuchnią i spiżarką. Dodatkową przestrzeń stanowią garaż dwustanowiskowy oraz kotłownia, poddasze jest przygotowane do późniejszej adaptacji i liczy blisko 60m2.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa
+ kotłownia, garaż
+ strych
133.79 m²
42.44 m²
59.79 m²
Powierzchnia zabudowy212.90 m²
Powierzchnia całkowita307.15 m²
Kąt nachylenia dachu30°
Wysokość budynku7.70 m
Min. wymiary działki
długość x szerokość
25.30 x 22.65 m
FunkcjonalnościZ garażem, Z podwójnym garażem
Ilość pokoi4
Ilość pomieszczeń13
PiwnicaNie
TechnologiaBale

Projekty podobne

Masz jeszcze pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru?

 

Masz jeszcze pytania lub wątpliwości
dotyczące wyboru?

Jak tak, to zadzwoń do nas lub napisz. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a w razie potrzeby prześlemy dodatkowe rysunki.

Potrzebujesz dodatkowych informacji - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Wybrałeś już projekt - to świetnie! Teraz swój projekt zamów u nas.

 

Wybrałeś już projekt - to świetnie!
Teraz swój projekt zamów u nas.

Telefonicznie, przez formularz (koszyk) lub napisz e-mail.

Pamiętaj o podaniu danych wysyłkowych, formy płatności (pobranie, przelew), wersji projektu (podstawowa czy lustrzane odbicie) oraz planowanych zmian. Zadbamy, abyś otrzymał zgodę na zmiany. Nie zapomnij zapytać o rabat oraz dodatki do projektu (dziennik budowy, tablica budowy).

Baza wiedzy

Zajrzyj także do naszej bazy wiedzy