L-132Projekt domu całoroczego

Odbicie lustrzane:
Cena:
2 900,00 zł 2 600,00 zł
Gwarantujemy:
Charakterystyki energetyczne Charakterystyki energetyczne Gwarancja najniższej ceny Gwarancja najniższej ceny Najwyższa jakość opracowania, zgodność z normami Najwyższa jakość opracowania, zgodność z normami Wysyłka gratis Wysyłka gratis Zestawienie materiałów, bezpłatna zgoda na zmiany Zestawienie materiałów, bezpłatna zgoda na zmiany
Karta katalogowa:

L-132 to niewielki dom, który doskonale może służyć na weekendowe i zimowe wypady w góry lub nad jezioro. Dbając o odpowiednie docieplenie, oraz prawidłowe rozprowadzenie ciepłego powietrza z...

Czytaj więcej

Opis projektu
Rzuty i przekroje

Opis projektu

L-132 to niewielki dom, który doskonale może służyć na weekendowe i zimowe wypady w góry lub nad jezioro. Dbając o odpowiednie docieplenie, oraz prawidłowe rozprowadzenie ciepłego powietrza z kominka, możemy użytkować ten dom przez cały rok.

Poziom 0: Na parterze znajdziemy kuchnię z salonem i aneksem jadalnym. Miejsce znalazło się też na wygodną łazienkę z prysznicem.

Poziom +1: W tej części znajdują się aż trzy pokoje sypialniane, łazienka oraz dodatkowe pomieszczenie, które można przeznaczyć na składzik, garderobę lub niedużą saunę.

Cena bez instalacji: 1700zł

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa
+ piwnica
44.60 m²
52,6 m²
Powierzchnia zabudowy35.00 m²
Kubatura210.00 m³
Wysokość budynku6.50 m
Min. wymiary działki
długość x szerokość
13.00 x 15.00 m
FunkcjonalnościBez garażu
KondygnacjePodasz użytkowe
TechnologiaBale

Masz jeszcze pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru?

 

Masz jeszcze pytania lub wątpliwości
dotyczące wyboru?

Jak tak, to zadzwoń do nas lub napisz. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a w razie potrzeby prześlemy dodatkowe rysunki.

Potrzebujesz dodatkowych informacji - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Wybrałeś już projekt - to świetnie! Teraz swój projekt zamów u nas.

 

Wybrałeś już projekt - to świetnie!
Teraz swój projekt zamów u nas.

Telefonicznie, przez formularz (koszyk) lub napisz e-mail.

Pamiętaj o podaniu danych wysyłkowych, formy płatności (pobranie, przelew), wersji projektu (podstawowa czy lustrzane odbicie) oraz planowanych zmian. Zadbamy, abyś otrzymał zgodę na zmiany. Nie zapomnij zapytać o rabat oraz dodatki do projektu (dziennik budowy, tablica budowy).

Baza wiedzy

Zajrzyj także do naszej bazy wiedzy