D03 Grześ drewniany

Odbicie lustrzane:
Cena:
3 400,00 zł
Karta katalogowa:

Projekt domu D03 Grześ Drewniany to dom jednorodzinny lub komfortowy domek letniskowy . Budynek o prostej bryle, przekryty dwuspadowym dachem. Idealnie pasuje na działkę z ogrodem z tyłu domu - od...

Czytaj więcej

Opis projektu
Rzuty i przekroje

Opis projektu

Projekt domu D03 Grześ Drewniany to dom jednorodzinny lub komfortowy domek letniskowy. Budynek o prostej bryle, przekryty dwuspadowym dachem. Idealnie pasuje na działkę z ogrodem z tyłu domu - od strony elewacji tylnej zaprojektowano duży taras, częściowo zadaszony przez obszerny balkon. Front domu Projekt domu D03 Grześ Drewniany zaakcentowany jest ścianą szczytową i wystającą bryłą ganku wejściowego. Mimo małej powierzchni dom prezentuje się okazale. Elewacja drewniana z bali może być zastąpiona tynkiem, możliwe jest również wykonanie elewacji mieszanej: parter tynkowany, poddasze drewniane. Wnętrze: na parterze zaprojektowano duży pokój dzienny z kominkiem, otwarty na kuchnię i holl ze schodami. W projekcie domu D03 Grześ Drewniany na poddaszu umieszczono trzy sypialnie i łazienkę. Dwa pokoje mają wyjście na balkon. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pracowni MG Projekt: D03, D03 z garażem.

Uwaga! Wariant klasyczny projektu dostępny jest z ogrzewaniem elektrycznym - wariant projektu z piecem gazowym w łazience na poddaszu!

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa84.66 m²
Powierzchnia zabudowy59.50 m²
Powierzchnia kondygnacji netto84.66 m²
Powierzchnia całkowita102.30 m²
Kubatura netto285.00 m³
Kąt nachylenia dachu45°
Wymiary budynku
długość x szerokość
8.70 x 7.00 m
Wysokość budynku7.69 m
Min. wymiary działki
długość x szerokość
16.80 x 15.00 m
TechnologiaSzkielet

Masz jeszcze pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru?

 

Masz jeszcze pytania lub wątpliwości
dotyczące wyboru?

Jak tak, to zadzwoń do nas lub napisz. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a w razie potrzeby prześlemy dodatkowe rysunki.

Potrzebujesz dodatkowych informacji - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Wybrałeś już projekt - to świetnie! Teraz swój projekt zamów u nas.

 

Wybrałeś już projekt - to świetnie!
Teraz swój projekt zamów u nas.

Telefonicznie, przez formularz (koszyk) lub napisz e-mail.

Pamiętaj o podaniu danych wysyłkowych, formy płatności (pobranie, przelew), wersji projektu (podstawowa czy lustrzane odbicie) oraz planowanych zmian. Zadbamy, abyś otrzymał zgodę na zmiany. Nie zapomnij zapytać o rabat oraz dodatki do projektu (dziennik budowy, tablica budowy).

Baza wiedzy

Zajrzyj także do naszej bazy wiedzy