Praktyczny A

Odbicie lustrzane:
Cena:
4 090,00 zł
Karta katalogowa:

Projekt domu Praktyczny A to niewielki domek jednorodzinny dla czteroosobowej rodziny. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym . Projekt Praktyczny przedstawiamy w dwóch wersjach wariantowych -...

Czytaj więcej

Opis projektu
Rzuty i przekroje

Opis projektu

Projekt domu Praktyczny A to niewielki domek jednorodzinny dla czteroosobowej rodziny. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym.

Projekt Praktyczny przedstawiamy w dwóch wersjach wariantowych - jako dom jednorodzinny dla jednej rodziny, oraz jako dom dwulokalowy - z wydzielonymi dwoma mieszkaniami na parterze i na poddaszu.

Projekt domu Praktyczny A architektura i wnętrze

Projekt domku Praktyczny A to budynek jednorodzinny. Bryła budynku Praktyczny jest bardzo prosta, na pewno nie będzie trudna w budowie. Dobrze dobrane proporcje domu Praktyczny A i detale architektoniczne powodują, że wygląd zewnętrzny budynku jest bardzo atrakcyjny.

W projekcie domku Praktyczny A na parterze zaplanowano pokój dzienny połączony przestrzennie z holem ze schodami i z kuchnią, oraz pomieszczenie gospodarcze i dodatkowy pokój - gabinet lub sypialnię gościnną. Na piętrze Praktycznego zaprojektowano trzy sypialnie, w tym jedna jako apartament rodziców z własną łazienką i garderobą, oraz ogrodowym tarasem. Gotowy projekt domu jednorodzinnego Praktyczny A, pomimno niedużej powierzchni mieści w sobie wiele pomieszczeń i rozwiązania funkcjonalne spotykane w dużych domach.

Siłą projektu domku Praktyczny A jest jego prostota i maksymalnie klarowny układ funkcjonalny. Projekt Praktyczny A mozna zamówić w wersji odbicia lustrzanego, oraz jako dom dwulokalowy - Praktyczny B.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa113.16 m²
Powierzchnia zabudowy81.60 m²
Powierzchnia kondygnacji netto121.05 m²
Powierzchnia całkowita147.12 m²
Kubatura netto412.00 m³
Kąt nachylenia dachu38°
Wymiary budynku
długość x szerokość
12.20 x 8.00 m
Wysokość budynku7.65 m
Min. wymiary działki
długość x szerokość
19.56 x 16.00 m
TechnologiaSzkielet

Masz jeszcze pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru?

 

Masz jeszcze pytania lub wątpliwości
dotyczące wyboru?

Jak tak, to zadzwoń do nas lub napisz. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a w razie potrzeby prześlemy dodatkowe rysunki.

Potrzebujesz dodatkowych informacji - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Wybrałeś już projekt - to świetnie! Teraz swój projekt zamów u nas.

 

Wybrałeś już projekt - to świetnie!
Teraz swój projekt zamów u nas.

Telefonicznie, przez formularz (koszyk) lub napisz e-mail.

Pamiętaj o podaniu danych wysyłkowych, formy płatności (pobranie, przelew), wersji projektu (podstawowa czy lustrzane odbicie) oraz planowanych zmian. Zadbamy, abyś otrzymał zgodę na zmiany. Nie zapomnij zapytać o rabat oraz dodatki do projektu (dziennik budowy, tablica budowy).

Baza wiedzy

Zajrzyj także do naszej bazy wiedzy