Sosenka Drewniana

Odbicie lustrzane:
Cena:
3 890,00 zł
Karta katalogowa:

Projekt domu Sosenka Drewniana to mały zgrabny domek. Może pełnić funkcję letniskowego , ale również całorocznego domu. Jego zaletami są właściwe proporcje nadające estetyczny wygląd budynku,...

Czytaj więcej

Opis projektu
Rzuty i przekroje

Opis projektu

Projekt domu Sosenka Drewniana to mały zgrabny domek. Może pełnić funkcję letniskowego, ale również całorocznego domu. Jego zaletami są właściwe proporcje nadające estetyczny wygląd budynku, funkcjonalne wnętrze oraz prosta, tania w budowie konstrukcja. Pracownia posiada wiele wersji Sosenek ze zmienionymi gabarytami -  z balkonem i tarasem z boku domu (Sosenka 4), przedłużony o 0,5 m - bez balkonu, przedłużony o 1,5 m z pomieszczeniem gospodarczym przy kuchni (Sosenka 3), z gankiem wejściowym (Sosenka 2), czy powiększony wariant domu (Sosenka 5). Projekt domu Sosenka Drewniana dostępny jest również w wersji odbicia lustrzanego, oraz dwóch wersjach wariantowych - z gankiem (Projekt domu Sesenka Drewniana Wariant B) i w wersji poszerzonej (Projekt domu Sesenka Drewniana Wariant D).

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa51.25 m²
Powierzchnia zabudowy38.90 m²
Powierzchnia kondygnacji netto51.25 m²
Powierzchnia całkowita59.59 m²
Kubatura151.00 m³
Kąt nachylenia dachu45°
Wymiary budynku
długość x szerokość
5.51 x 7.06 m
Wysokość budynku6.53 m
Min. wymiary działki
długość x szerokość
13.51 x 15.26 m
TechnologiaSzkielet

Masz jeszcze pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru?

 

Masz jeszcze pytania lub wątpliwości
dotyczące wyboru?

Jak tak, to zadzwoń do nas lub napisz. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a w razie potrzeby prześlemy dodatkowe rysunki.

Potrzebujesz dodatkowych informacji - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Wybrałeś już projekt - to świetnie! Teraz swój projekt zamów u nas.

 

Wybrałeś już projekt - to świetnie!
Teraz swój projekt zamów u nas.

Telefonicznie, przez formularz (koszyk) lub napisz e-mail.

Pamiętaj o podaniu danych wysyłkowych, formy płatności (pobranie, przelew), wersji projektu (podstawowa czy lustrzane odbicie) oraz planowanych zmian. Zadbamy, abyś otrzymał zgodę na zmiany. Nie zapomnij zapytać o rabat oraz dodatki do projektu (dziennik budowy, tablica budowy).

Baza wiedzy

Zajrzyj także do naszej bazy wiedzy