L-105Projekt domu całoroczego

Odbicie lustrzane:
Cena:
2 900,00 zł
Gwarantujemy:
Charakterystyki energetyczne Charakterystyki energetyczne Gwarancja najniższej ceny Gwarancja najniższej ceny Najwyższa jakość opracowania, zgodność z normami Najwyższa jakość opracowania, zgodność z normami Wysyłka gratis Wysyłka gratis Zestawienie materiałów, bezpłatna zgoda na zmiany Zestawienie materiałów, bezpłatna zgoda na zmiany
Karta katalogowa:

Opis projektu L-105 to mały dom, który doskonale może służyć na weekendowe i zimowe wypady w góry lub nad jezioro. Dbając o odpowiednie docieplenie oraz prawidłowe rozprowadzenie ciepłego...

Czytaj więcej

Opis projektu
Rzuty i przekroje

Opis projektu

L-105 to mały dom, który doskonale może służyć na weekendowe i zimowe wypady w góry lub nad jezioro. Dbając o odpowiednie  docieplenie oraz prawidłowe rozprowadzenie ciepłego powietrza z kominka, możemy użytkować ten dom przez cały rok. Zwarta bryła daje możliwość ogrzewania domu jedynie kominkiem. Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, aby zastosować ogrzewanie gazowe lub inną formę – np. na paliwo stałe (kocioł w piwnicy).

Poziom -1: W piwnicy autor projektu przewidział obszerną kotłownię, z miejscem na składowanie opału oraz dodatkowe dwa pomieszczenia magazynowe. W przypadku zastosowania ogrzewania innego niż na paliwo stałe można wykorzystać na wiele innym sposobów. Proponujemy wykorzystać piwnice na pomieszczenie rekreacyjne np. siłownię, bilard, saunę itp.

Poziom 0: Na parterze znajdziemy kuchnię z salonem i aneksem jadalnym. Miejsce znalazło się też na komfortową łazienkę z prysznicem.

Poziom +1: W tej części znajdują się aż trzy pokoje sypialniane i łazienka

Pow. dachu: 138m2.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa77.00 m²
Powierzchnia zabudowy75.10 m²
Kubatura netto430.00 m³
Wysokość budynku9.34 m
Min. wymiary działki
długość x szerokość
12.50 x 18.00 m
FunkcjonalnościBez garażu
KondygnacjePodasz użytkowe
PiwnicaTak
TechnologiaBale

Masz jeszcze pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru?

 

Masz jeszcze pytania lub wątpliwości
dotyczące wyboru?

Jak tak, to zadzwoń do nas lub napisz. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a w razie potrzeby prześlemy dodatkowe rysunki.

Potrzebujesz dodatkowych informacji - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Wybrałeś już projekt - to świetnie! Teraz swój projekt zamów u nas.

 

Wybrałeś już projekt - to świetnie!
Teraz swój projekt zamów u nas.

Telefonicznie, przez formularz (koszyk) lub napisz e-mail.

Pamiętaj o podaniu danych wysyłkowych, formy płatności (pobranie, przelew), wersji projektu (podstawowa czy lustrzane odbicie) oraz planowanych zmian. Zadbamy, abyś otrzymał zgodę na zmiany. Nie zapomnij zapytać o rabat oraz dodatki do projektu (dziennik budowy, tablica budowy).

Baza wiedzy

Zajrzyj także do naszej bazy wiedzy