L-240

Odbicie lustrzane:
Cena:
3 500,00 zł
Karta katalogowa:

Warunki i sposób posadowienia Budynek posadowiony na ławach fundamentowych zbrojonych podłużnie 4-ma prętami o średnicy 12 mm i strzemionami o średnicy 6mm w rozstawie max. 25 cm. Fundamenty...

Czytaj więcej

Opis projektu
Rzuty i przekroje

Opis projektu

Warunki i sposób posadowienia
Budynek posadowiony na ławach fundamentowych zbrojonych podłużnie 4-ma prętami o średnicy 12 mm i strzemionami o średnicy 6mm w rozstawie max. 25 cm. Fundamenty wykonane na podkładzie z chudego betonu B7,5 MPa gr. min. 7 cm. Przyjęto, że max. obciążenie jednostkowe podłoża pod fundament nie będzie przekraczać 150kN/m2.

Przegrody zewnętrzne i wewnętrzne nośne

  • Ściany zewnętrzne – w części nośnej parteru – ściany drewniane gr. 30 cm w konstrukcji wieńcowej + ocieplenie, ściany zewnętrzne szczytowe – w konstrukcji szkieletowej + ocieplenie. Ściany fundamentowe, zaprojektowano jako ściany wylewane do poziomu izolacji poziomej ściany.
  • Ściany wewnętrzne nośne – pełnią rolę nośną konstrukcji stropu i dachu. W projekcie zastosowano – na parterze ścianę w konstrukcji wieńcowej gr. 20 cm. Na poddaszu rolę nośną pełnią ściany szczytowe gr. 16 cm w konstrukcji szkieletowej oraz słupy 16/16 cm. 

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa115.68 m²
Kubatura netto630.00 m³
Kąt nachylenia dachu30°
Wymiary budynku
długość x szerokość
17.00 x 21.50 m
FunkcjonalnościBez garażu
Ilość pokoi4
KondygnacjeParter
TechnologiaBale

Masz jeszcze pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru?

 

Masz jeszcze pytania lub wątpliwości
dotyczące wyboru?

Jak tak, to zadzwoń do nas lub napisz. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a w razie potrzeby prześlemy dodatkowe rysunki.

Potrzebujesz dodatkowych informacji - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Wybrałeś już projekt - to świetnie! Teraz swój projekt zamów u nas.

 

Wybrałeś już projekt - to świetnie!
Teraz swój projekt zamów u nas.

Telefonicznie, przez formularz (koszyk) lub napisz e-mail.

Pamiętaj o podaniu danych wysyłkowych, formy płatności (pobranie, przelew), wersji projektu (podstawowa czy lustrzane odbicie) oraz planowanych zmian. Zadbamy, abyś otrzymał zgodę na zmiany. Nie zapomnij zapytać o rabat oraz dodatki do projektu (dziennik budowy, tablica budowy).

Baza wiedzy

Zajrzyj także do naszej bazy wiedzy