L-239mały murowany dom parterowy

Odbicie lustrzane:
Cena:
2 500,00 zł
Karta katalogowa:

L-239 to całoroczny dom murowany przeznaczony dla rodziny dwu, trzy lub czteroosobowej. To idealny zamiennik mieszkania w bloku. Prosta bryła i dach, jedna kondygnacja oraz przemyślana funkcja...

Czytaj więcej

Opis projektu
Rzuty i przekroje

Opis projektu

L-239 to całoroczny dom murowany przeznaczony dla rodziny dwu, trzy lub czteroosobowej.

To idealny zamiennik mieszkania w bloku. Prosta bryła i dach, jedna kondygnacja oraz przemyślana funkcja pozwalają ograniczyć koszty budowy oraz wykończenia domu do minimum.
Ten projekt szczególnie chętnie wybierają inwestorzy, który zamieniają posiadany dom na mniejszy bardziej dostosowany do nowych warunków (dzieci „poszły na swoje”).

Inne zalety małego domu parterowego L-239:

  1. Łatwość utrzymania.  Mniejsza powierzchnia oznacza mniej przestrzeni do sprzątania i utrzymania.
  2. Dostępność i bezpieczeństwo. Brak schodów czyni dom bardziej dostępnym dla osób starszych, dzieci oraz osób z ograniczoną mobilnością. W razie pożaru lub innej nagłej sytuacji, łatwiej jest ewakuować się z parterowego domu.
  3. Energooszczędność. Mniejsza powierzchnia ułatwia efektywne zarządzanie energią. Możliwość łatwiejszego wdrożenia energooszczędnych technologii, takich jak panele słoneczne czy pompy ciepła.
  4. Bliskość do natury. Parterowe domy często są projektowane z myślą o łatwym dostępie do ogrodu lub tarasu, co sprzyja integracji z otaczającą naturą. Możliwość zaprojektowania dużych okien i drzwi tarasowych, które zwiększają ilość naturalnego światła we wnętrzu.
  5. Komfort życia. Parterowe domy często oferują bardziej otwarte i przemyślane układy wnętrz, co sprzyja wygodzie i funkcjonalności. Jednolity poziom ułatwia codzienne życie i minimalizuje czas spędzony na przemieszczaniu się po domu.

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa50.00 m²
Powierzchnia zabudowy65.00 m²
Powierzchnia kondygnacji netto50.00 m²
Powierzchnia dachu112.00 m²
Kubatura netto265.00 m³

Projekty podobne

Masz jeszcze pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru?

 

Masz jeszcze pytania lub wątpliwości
dotyczące wyboru?

Jak tak, to zadzwoń do nas lub napisz. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a w razie potrzeby prześlemy dodatkowe rysunki.

Potrzebujesz dodatkowych informacji - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Wybrałeś już projekt - to świetnie! Teraz swój projekt zamów u nas.

 

Wybrałeś już projekt - to świetnie!
Teraz swój projekt zamów u nas.

Telefonicznie, przez formularz (koszyk) lub napisz e-mail.

Pamiętaj o podaniu danych wysyłkowych, formy płatności (pobranie, przelew), wersji projektu (podstawowa czy lustrzane odbicie) oraz planowanych zmian. Zadbamy, abyś otrzymał zgodę na zmiany. Nie zapomnij zapytać o rabat oraz dodatki do projektu (dziennik budowy, tablica budowy).

Baza wiedzy

Zajrzyj także do naszej bazy wiedzy