L-211Projekt domu z bali drewnianych

Odbicie lustrzane:
Cena:
3 500,00 zł
Gwarantujemy:
Charakterystyki energetyczne Charakterystyki energetyczne Gwarancja najniższej ceny Gwarancja najniższej ceny Najwyższa jakość opracowania, zgodność z normami Najwyższa jakość opracowania, zgodność z normami Wysyłka gratis Wysyłka gratis Zestawienie materiałów, bezpłatna zgoda na zmiany Zestawienie materiałów, bezpłatna zgoda na zmiany
Karta katalogowa:

Poziom –1: W części piwnicznej zlokalizowane są pomieszczenia: kotłownia z miejscem na składowanie opału, spiżarnia oraz magazyn. Obszerne pomieszczenie umożliwi wykonanie sali kinowej lub...

Czytaj więcej

Opis projektu
Rzuty i przekroje

Opis projektu

Poziom –1: W części piwnicznej zlokalizowane są pomieszczenia: kotłownia z miejscem na składowanie opału, spiżarnia oraz magazyn. Obszerne pomieszczenie umożliwi wykonanie sali kinowej lub komfortowej siłowni. W hallu znajdują się schody które prowadzą na do części parterowej.

Poziom 0: W części parterowej znajdują się salon połączony z jadalnią i kuchnią oraz wiatrołap. Przez salon dostaniemy się na taras.

Poziom +1: W tej części znajdują się aż cztery pokoje sypialniane, kuchnia, łazienka, wc. Naprawdę wygodna sypialnia rodziców pozwala wygospodarować miejsce na urządzenie do ćwiczeń lub elegancką toaletkę do makijażu.

Cena bez instalacji: 1800 zł

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa
+ piwnica
107.50 m²
60,9 m²
Powierzchnia zabudowy84.40 m²
Kubatura netto753.00 m³
Wysokość budynku9.36 m
Min. wymiary działki
długość x szerokość
17.94 x 19.00 m
FunkcjonalnościBez garażu
KondygnacjePodasz użytkowe
PiwnicaTak
TechnologiaBale

Projekty podobne

Masz jeszcze pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru?

 

Masz jeszcze pytania lub wątpliwości
dotyczące wyboru?

Jak tak, to zadzwoń do nas lub napisz. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a w razie potrzeby prześlemy dodatkowe rysunki.

Potrzebujesz dodatkowych informacji - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Wybrałeś już projekt - to świetnie! Teraz swój projekt zamów u nas.

 

Wybrałeś już projekt - to świetnie!
Teraz swój projekt zamów u nas.

Telefonicznie, przez formularz (koszyk) lub napisz e-mail.

Pamiętaj o podaniu danych wysyłkowych, formy płatności (pobranie, przelew), wersji projektu (podstawowa czy lustrzane odbicie) oraz planowanych zmian. Zadbamy, abyś otrzymał zgodę na zmiany. Nie zapomnij zapytać o rabat oraz dodatki do projektu (dziennik budowy, tablica budowy).

Baza wiedzy

Zajrzyj także do naszej bazy wiedzy