L-312dom parterowy z wiatą garażową

Odbicie lustrzane:
Cena:
2 900,00 zł
Karta katalogowa:

Budynek wolnostojący. Jest to budynek parterowy, niepodpiwniczony, posiadający poddasze nieużytkowe z dachem dwuspadowym i połaciami nachylonymi pod kątem 25 0 . Wejście główne zaprojektowano na...

Czytaj więcej

Opis projektu
Rzuty i przekroje

Opis projektu

Budynek wolnostojący. Jest to budynek parterowy, niepodpiwniczony, posiadający poddasze nieużytkowe z dachem dwuspadowym i połaciami nachylonymi pod kątem 250. Wejście główne zaprojektowano na poziomie parteru. Parter budynku zaplanowano jako strefę całodzienną. Poprzez wiatrołap przewidziano wejście do holu, a następnie do salonu z kuchnią, pomieszczenia gospodarczego, trzech pokoi oraz łazienki. W salonie przewidziano miejsce na kominek oraz wyjście na taras.

Ściany zewnętrzne – w części nośnej parteru – ściany gr. 18 cm w konstrukcji szkieletowej + ocieplenie, ściany zewnętrzne szczytowe – w konstrukcji szkieletowej + ocieplenie. Ściany fundamentowe zaprojektowano jako ściany wylewane do poziomu izolacji poziomej ściany.
Ściany wewnętrzne nośne – pełnią rolę nośną konstrukcji stropu i dachu. Na parterze ściana w konstrukcji szkieletowej gr. 18 cm. Na poddaszu rolę nośną pełnią słupy 

Izolacje termiczne:

Podłoga parteru na gruncie – izolacja z pianki poliuretanowej gr. 10 cm.
Podłoga poddasza – izolacja z wełny mineralnej gr. 20 cm.
Dach – pomiędzy krokwie ułożyć warstwę wełny mineralnej gr. 15+5 cm o zwiększonej gęstości (opcjonalnie).

Ściany zewnętrzne
Na parterze i poddaszu - zaprojektowano ściany wykonane z konstrukcji szkieletowej grubości 18 cm ocieplone wełną mineralną gr 15 cm. Ściany fundamentowe wylewane lub murowane z bloczków betonowych do poziomu izolacji poziomej ściany, dodatkowo ocieplone od wewnątrz styropianem gr.8 cm. 

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa95.68 m²
Powierzchnia zabudowy106.30 m²
Kubatura netto560.00 m³
Czy posiada poddasze?Nie
KondygnacjeParter
PiwnicaNie
TechnologiaSzkielet

Masz jeszcze pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru?

 

Masz jeszcze pytania lub wątpliwości
dotyczące wyboru?

Jak tak, to zadzwoń do nas lub napisz. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a w razie potrzeby prześlemy dodatkowe rysunki.

Potrzebujesz dodatkowych informacji - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Wybrałeś już projekt - to świetnie! Teraz swój projekt zamów u nas.

 

Wybrałeś już projekt - to świetnie!
Teraz swój projekt zamów u nas.

Telefonicznie, przez formularz (koszyk) lub napisz e-mail.

Pamiętaj o podaniu danych wysyłkowych, formy płatności (pobranie, przelew), wersji projektu (podstawowa czy lustrzane odbicie) oraz planowanych zmian. Zadbamy, abyś otrzymał zgodę na zmiany. Nie zapomnij zapytać o rabat oraz dodatki do projektu (dziennik budowy, tablica budowy).

Baza wiedzy

Zajrzyj także do naszej bazy wiedzy