L-312dom parterowy z wiatą garażową

Odbicie lustrzane:
Cena:
2 900,00 zł
Karta katalogowa:

Budynek wolnostojący. Jest to budynek parterowy, niepodpiwniczony, posiadający poddasze nieużytkowe z dachem dwuspadowym i połaciami nachylonymi pod kątem 25 0 . Wejście główne zaprojektowano na...

Czytaj więcej

Opis projektu
Rzuty i przekroje

Opis projektu

Budynek wolnostojący. Jest to budynek parterowy, niepodpiwniczony, posiadający poddasze nieużytkowe z dachem dwuspadowym i połaciami nachylonymi pod kątem 250. Wejście główne zaprojektowano na poziomie parteru. Parter budynku zaplanowano jako strefę całodzienną. Poprzez wiatrołap przewidziano wejście do holu, a następnie do salonu z kuchnią, pomieszczenia gospodarczego, trzech pokoi oraz łazienki. W salonie przewidziano miejsce na kominek oraz wyjście na taras.

Ściany zewnętrzne – w części nośnej parteru – ściany gr. 18 cm w konstrukcji szkieletowej + ocieplenie, ściany zewnętrzne szczytowe – w konstrukcji szkieletowej + ocieplenie. Ściany fundamentowe zaprojektowano jako ściany wylewane do poziomu izolacji poziomej ściany.
Ściany wewnętrzne nośne – pełnią rolę nośną konstrukcji stropu i dachu. Na parterze ściana w konstrukcji szkieletowej gr. 18 cm. Na poddaszu rolę nośną pełnią słupy 

Izolacje termiczne:

Podłoga parteru na gruncie – izolacja z pianki poliuretanowej gr. 10 cm.
Podłoga poddasza – izolacja z wełny mineralnej gr. 20 cm.
Dach – pomiędzy krokwie ułożyć warstwę wełny mineralnej gr. 15+5 cm o zwiększonej gęstości (opcjonalnie).

Ściany zewnętrzne
Na parterze i poddaszu - zaprojektowano ściany wykonane z konstrukcji szkieletowej grubości 18 cm ocieplone wełną mineralną gr 15 cm. Ściany fundamentowe wylewane lub murowane z bloczków betonowych do poziomu izolacji poziomej ściany, dodatkowo ocieplone od wewnątrz styropianem gr.8 cm. 

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa95.68 m²
Powierzchnia zabudowy106.30 m²
Kubatura netto560.00 m³
KondygnacjeParter
PiwnicaNie
TechnologiaSzkielet

Masz jeszcze pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru?

 

Masz jeszcze pytania lub wątpliwości
dotyczące wyboru?

Jak tak, to zadzwoń do nas lub napisz. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a w razie potrzeby prześlemy dodatkowe rysunki.

Potrzebujesz dodatkowych informacji - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Wybrałeś już projekt - to świetnie! Teraz swój projekt zamów u nas.

 

Wybrałeś już projekt - to świetnie!
Teraz swój projekt zamów u nas.

Telefonicznie, przez formularz (koszyk) lub napisz e-mail.

Pamiętaj o podaniu danych wysyłkowych, formy płatności (pobranie, przelew), wersji projektu (podstawowa czy lustrzane odbicie) oraz planowanych zmian. Zadbamy, abyś otrzymał zgodę na zmiany. Nie zapomnij zapytać o rabat oraz dodatki do projektu (dziennik budowy, tablica budowy).

Baza wiedzy

Zajrzyj także do naszej bazy wiedzy